CENNIK

CENNIK

Rymanów-zdrój

Sanatorium Uzdrowiskowe
ANNA – STAŚ

ul. Leśna 2
tel: 13 43 57 110

Sanatorium Uzdrowiskowe
ANNA – STAŚ

Sanatorium „Anna – Staś”- to zespół obiektów sanatoryjnych położonych w południowej części uzdrowiska, wśród mieszanych lasów rymanowskich, na zboczu góry „Zamczyska”, z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych, w pobliżu szpitala i sanatorium uzdrowiskowego „Zimowit”. W obiekcie prowadzone jest leczenie sanatoryjne pacjentów dorosłych, jak również dzieci w wieku 3 do 6 lat pod opieką opiekuna. Pobyt dziecka w całości jest refundowany przez NFZ, natomiast pobyt opiekuna jest pełnopłatny. Ta forma leczenia: wspólny pobyt dziecka z opiekunem jest szczególnie ceniona, ponieważ znacznie zmniejsza stres małych pacjentów związany ze zmianą otoczenia.

Sanatorium Uzdrowiskowe

  ANNA – budynek murowany, czterokondygnacyjny, z windą i stołówką na miejscu. W latach 2019-2020 dokonano przebudowy i rozbudowy tego budynku, w wyniku czego baza noclegowa została zwiększona do 100 miejsc.

  Do dyspozycji pacjentów przeznaczone są komfortowe 2 i 3-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz Wi-Fi. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw dla dzieci.
   Bogaty wachlarz zabiegów wykonywany jest w Uzdrowiskowym Zakładzie
Przyrodoleczniczym znajdującym się w Szpitalu Uzdrowiskowym ,,Zimowit”

   STAŚ – budynek parterowy. W pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, oraz Wi-Fi – jednorazowo może przebywać 23 pacjentów.

   Teren wokół jest ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom przebywającym na urządzonym przy obiekcie placu zabaw.

   Pacjenci zakwaterowani w sanatorium „Staś” w Uzdrowiskowym Zakładzie Przyrodoleczniczym znajdującym się w Szpitalu Uzdrowiskowym ,,Zimowit”

 

Galeria

 indywidualna inhalacja 

Skip to content