CENNIK
Historia butelkowania wód mineralnych z Rymanowa Zdroju sięga roku 1881, kiedy założyciele Uzdrowiska Hr. Stanisław i Anna Potoccy wyprodukowali 700 flaszek wody w prowizorycznym drewnianym budynku. Wodę butelkowano do I wojny światowej w ilości około 10 tyś. sztuk rocznie. Za okres międzywojenny brak jest danych odnośnie produkcji , a syn ówczesnego Właściciela hr. Ignacy Potocki – Gł. Geolog Ministerstwa Zdrowia twierdził, że raczej jej nie było.
Po II wojnie światowej wznowiono butelkowanie wód mineralnych w roku 1948. Początkowo butelkowano wody Tytus, Klaudia i Celestyna w szklanych butelkach 0,75 l, i w roku 1949 produkcja wynosiła 38 tyś. sztuk. Wzrost produkcji do 0,5 mln litrów osiągnięto w latach sześćdziesiątych, kiedy zakupiono nowe maszyny . Skok produkcyjny zaznaczył się w roku 1981 po przeniesieniu rozlewni do miejscowości Deszno i zainstalowaniu nowej czechosłowackiej linii produkcyjnej typu Namma.
Na początku lat 90-tych produkowano prawie 10 mln litrów wody mineralnej Celestynka w opakowaniach szklanych 0,33 l. W roku 1995 rozpoczęto produkcję wody w opakowaniach PET na używanej linii produkcji niemieckiej, a w roku 1997 wprowadzono produkcję napojów smakowych.
W lutym 2007 roku rozpoczęto produkcję wody źródlanej Rymanów Zdrój. Nazwa wody „Rymanów Zdrój” została wybrana w celu promowania Uzdrowiska Rymanów natomiast w kwietniu 2022 roku została wyprodukowana „PODKARPACKA” – Naturalna Woda Mineralna. Nazwa wody „PODKARPACKA” została wybrana w celu promowania województwa podkarpackiego. Doskonałe walory smakowe oraz odpowiednia zawartość składników mineralnych sprawia, że woda jest odpowiednia do codziennego spożywania.
Proponujemy wszystkie kosmetyki z linii „Celestin” na bazie wód mineralnych z Rymanowa Zdroju oraz z dodatkiem mixu wyciągów ziołowych (z ziół polskich). Do produkcji naszych kosmetyków i całej proponowanej Państwu linii kosmetycznej „Celestin” używamy tzw: „zielonych surowców” poza tym wybrane surowce z kontrolowanych upraw Eco, kosmetyków nie konserwujemy Parabenami, nie używamy olejów mineralnych, które są pochodnymi ropy naftowej a tylko wysokiej jakości olejków roślinnych (makadamia, jojoba, avocado, słodkie migdały, Shea, oliwa z oliwek, olej winogronowy)