CENNIK

CENNIK

podkarpackie centrum rehabilitacji kardiologicznej

POLONIA

38-481 Rymanów-Zdrój,
ul. A. i J. Potockich 1
tel: 13 43 57 418
tel: 13 43 57 439
tel: 13 43 57 494

Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej - "POLONIA"

Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej - "POLONIA"

Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej „Polonia” jest jednym z największych i najnowocześniejszych w kraju ośrodków przeznaczonym dla celów rehabilitacji pacjentów z chorobami układu krążenia, a w szczególności chorych po operacjach kardiochirurgicznych, zawałach serca i z niewydolnością serca.
    Dodatkowym atutem jest niewątpliwie lokalizacja szpitala w bardzo bliskim sąsiedztwie pięknego Parku Zdrojowego z różnymi atrakcjami, położonego w malowniczej dolinie rzeki Tabor z przyległymi, licznymi ścieżkami przyrodniczo-edukacyjnymi.

Oprócz piękna natury gwarantujemy Państwu miły, uśmiechnięty, wykwalifikowany personel z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. 
    W szpitalu może być rehabilitowanych 111 pacjentów.
Dysponujemy pokojami 2 i 3 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, oraz pokojami bez barier dla osób niepełnosprawnych.
Dodatkowo posiadamy 5 łóżkową salę intensywnego nadzoru, nowocześnie wyposażoną, z pełnym monitorowaniem centralnym.
Stratyfikując ryzyko pacjenta przed podjęciem rehabilitacji wykonuje się szereg badań diagnostycznych z użyciem nowoczesnego sprzętu: ekg, echokardiografia, monitorowanie met. Holtera rytmu serca i ciśnienia krwi, ergospirometria, spirometria, testy wysiłkowe na bieżni ruchomej i cykloergometrze.
    Posiadamy też pokój zabiegowy z sześcioma stanowiskami do nebulizacji i gabinet opatrunkowy wyposażony w najnowocześniejsze środki z wykwalifikowaną pielęgniarką opatrunkową. 

    Możemy się pochwalić skutecznością leczenia ran na wysokim poziomie.
Do dyspozycji pacjentów są dwie sale gimnastyczne, sala treningów rowerowych i treningów stacyjnych, gabinet masażu oraz sala do ćwiczeń indywidualnych wyposażona w UGUL z osprzętem, stolik do ćwiczeń manualnych, rotory do kończyn górnych i dolnych itp.
    Fizykoterapia oferuje laser punktowy i skaner, magnetronik, lampę sollux, lampę BIO-V.
    W wolnej chwili pacjenci mogą korzystać z biblioteki, Wi-Fi oraz z radia i telewizji dostępnych w pokojach. (Wi-Fi i TV dodatkowo płatne).
Do dyspozycji pacjentów bezpłatny parking.

Galeria zdjęć

Podkarpackie centrum rehabilitacji kardiologicznej

Skip to content