Zamówienia telefoniczne: 13 435 74 28 e-mail: celestynka@uzdrowisko-rymanow.com.pl sklep
podkarpacka
KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA

Źródła naszych wód znajdują się w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski z dala od dużych ośrodków miejskich, w otoczeniu nieskażonej przyrody.

celestynka
SIŁA MINERAŁÓW
Nasze wody nie tylko doskonale gaszą pragnienie, ale również dostarczają niezbędnych dla zdrowia, łatwo przyswajalnych minerałów.
Rymanow Zdrój
esencja rymanowa zdroju
zamknięta w butelce

Nasze wody rozlewane są w miejscu, gdzie właściwości lecznicze wód
wykorzystywane są już od II połowy XIX w.

celestynka
KAŻDY ZNAJDZIE SWÓJ SMAK
Posiadamy w ofercie szeroki asortyment napojów smakowych.
previous arrow
next arrow

Zamów wodę i przekonaj się o jakości naszego produktu

sklep

Jaka woda służy zdrowiu?

Woda, aby mogła służyć zdrowiu, musi wyróżniać się odpowiednią czystością chemiczną i bakteriologiczną oraz właściwościami mającymi znaczenie fizjologiczne, powodującymi korzystne oddziaływanie na zdrowie ludzi. Takie warunki spełniają produkowane przez nas wody które są pierwotnie czyste i zabezpieczone w odpowiednim opakowaniu przed skażeniem. Składniki mineralne zawarte w wodzie do picia wprowadzone do organizmu powodują właściwą przemianę materii i zapobiegają różnorodnym schorzeniom i dolegliwościom.

Jakość i bezpieczeństwo!

Produkowane przez nas wody mają doskonałą jakość, wynikającą ze stosowania do produkcji surowców - wód pochodzących z jednych z najczystszych ekologicznie regionów Polski oraz prowadzenia ciągłego nadzoru nad przestrzeganiem reżimu technologicznego i sanitarnego.

Zasadniczą rolę odgrywa tu praca laboratorium zakładowego, gdzie prowadzi się ciągłą kontrolę nad jakością używanego do produkcji surowca, jak i analizę jakościową każdej partii wyprodukowanego wyrobu gotowego przed dopuszczeniem jej do sprzedaży.

Dodatkowo nieprzerwanie od 2004 roku stosowany jest w całej Spółce, w tym w Zakładzie Produkcji Wód, Zintegrowany System Zarządzania Jakością potwierdzony Certyfikatami zgodnymi z normami – ISO 9001:2015 oraz HACCP(CodexAlimentarius).

Zamów wodę i przekonaj się o jakości naszego produktu

zamów