Zamówienia telefoniczne: 13 435 74 28 e-mail: celestynka@uzdrowisko-rymanow.com.pl sklep
celestynka-new-slider-03
Warstwa nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

celestynka-slider-05
Krystalicznie
czysta woda
Skarbem Rymanowa Zdroju są naturalne źródła wód leczniczych TYTUS, KLAUDIA i CELESTYNA, odkryte
w 1876 roku.
celestynka-slider-07
esencja rymanowa zdroju
zamknięta w butelce
celestynka-slider-06
Odpowiednia do
przygotowania
żywności dla niemowląt
Już od pierwszych dni życia człowieka woda
stanowi podstawowy składnik pokarmowy.
previous arrow
next arrow

Text reklamowy

Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.

link

Text reklamowy

Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.

link
Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.Klimat ma charakter przede wszystkim klimatu górskiego, ale za sprawą znacznej zawartości jodu w powietrzu nosi cechy klimatu morskiego. To połączenie jest jedną z podstaw unikalności klimatu uzdrowiska.

Zamów wodę i przekonaj się o jakości naszego produktu

zamów