CENNIK

CENNIK

Fizjoterapia ambulatoryjna

„Uzdrowisko Rymanów” S.A. na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje świadczenia zdrowotne w zakresie Fizjoterapia Ambulatoryjna. Fizjoterapia w warunkach ambulatoryjna obejmuje realizację zabiegów leczniczych w cyklu terapeutycznym do 10 dni zabiegowych, przy czym jednemu świadczeniodawcy przysługuje nie więcej niż 5 zabiegów dziennie.

 

Fizjoterapia ambulatoryjna

Zasady przyjęć

    Skierowanie na fizjoterapię w warunkach ambulatoryjnych wystawia lekarz ubezpieczenia zdrowotnego. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 listopada 2021 zmieniającego rozporządzenie w sprawie skierowań wystawianych w postaci elektronicznej w Systemie Informacji Medycznej, skierowania na rehabilitację leczniczą wystawiane są tylko w formie elektronicznej.

Fizjoterapia Ambulatoryjna – część VIII kodu resortowego 1310

     Pacjent dokonuje rejestracji posiadanego skierowania w Biurze Obsługi Kuracjusza osobiście, telefonicznie, drogą e-mailową lub za pośrednictwem osoby trzeciej, poprzez podanie nr PESEL, kodu dostępu oraz numeru telefonu lub e-mail. Skierowanie należy zarejestrować do 30 dni od dnia jego wystawienia.
    Rejestracja odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Osoba dokonująca rejestracji podaje termin rozpoczęcia rehabilitacji.

Zalecamy, aby pacjent zabrał ze sobą strój sportowy oraz ręcznik.

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi Kuracjusza: 38-481 Rymanów Zdrój, ul. Zdrojowa 53
Telefon: 13 43 57 461 lub 13 43 57 755e-mail: biurouslug@uzdrowisko-rymanow.com.pl

 

Nasze zabiegi

Ćwiczenia indywidualne

Ćwiczenia w basenie

Ćwiczenia zespołowe

Diatermia krótkofalowa

Elektrostymulacja

Fonoforeza

Poprzednie
Następne
Skip to content