CENNIK

CENNIK

Koncert Niny Nowak.

W dniu 2 marca 2023 mieliśmy zaszczyt gościć w Uzdrowisku Rymanów wybitną artystkę, Panią Ninę Nowak. Koncert który odbył się w Sanatorium Maria, wpisany był w ramy Wielkiej Gali Koncertowej dla Kobiet Podkarpacia i jednocześnie był koncertem z okazji Dnia Kobiet, ze specjalną dedykacją dla Pań walczących z chorobą nowotworową. Motto koncertu: „Żeby każdej z Was dać siłę do walki, żeby każdej z Was dać radość na nowy dzień”.

Nina Nowak to czołowa polska śpiewaczka klasyczna (rodzaj głosu-alt). Występowała z najbardziej elitarnymi orkiestrami symfonicznymi w kraju i za granicą, takimi jak Israel Philharmonic Orchestra, Israel Symphony Orchestra, New York Radio Symphony, New York Philharmonic, Chicago Symphony, Berlin Philharmonic, Los Angeles Philharmonic Orchestra, Filharmonia Narodowa, Teatr Wielki-Opera Narodowa, Orkiestra Polskiego Radia i Telewizji, Tokio Philharmonic Orchestra, London Symphony Orchestra,London Philharmonic, Moscow Philharmonic i wiele innych. Miała okazję śpiewać z Andrea Bocelli.

Wstęp na koncert był bezpłatny. Dziękujemy Państwu za udział w tym unikatowym wydarzeniu, a Pani Ninie Nowak za wybitne doznania artystyczne przekazane podczas wyjątkowego występu.

Poprzednie
Następne
Skip to content