ajax loader

Sanatorium „Anna – Staś”- to zespół obiektów sanatoryjnych położonych w południowej części uzdrowiska, wśród mieszanych lasów rymanowskich, na zboczu góry  „Zamczyska”, z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych.

Oferuje 21-dniowe pobyty lecznicze w ramach podpisanej z NFZ umowy w zakresie uzdrowiskowego leczenia sanatoryjnego dzieci w wieku 3 do 6 lat pod opieką opiekuna. Pobyt dziecka w całości jest refundowany przez NFZ, natomiast pobyt opiekuna jest pełnopłatny. Ta forma leczenia: wspólny pobyt dziecka z opiekunem jest szczególnie ceniona, ponieważ znacznie zmniejsza stres naszych małych pacjentów związany ze zmianą otoczenia.

ANNA – budynek murowany, czterokondygnacyjny. Do dyspozycji gości 70 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV-sat, dostępem do bezprzewodowego internetu i bazą żywieniową na miejscu. Pokoje posiadają widok na przylegający do budynku plac zabaw.


STAŚ – budynek parterowy. W pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV-sat, dostępem do bezprzewodowego internetu – jednorazowo może przebywać 24 pacjentów. Teren wokół jest odgrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo dzieciom przebywającym na urządzonym przy obiekcie placu zabaw.

 

Baza żywieniowa znajduje się w obiekcie „Anna”, położonym w odległości około 100 metrów.

Oferujemy pełny zakres świadczeń medycznych:

  • całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską,
  • zabiegi z zakresu balneologii, fizykoterapii, kinezyterapii, kurację pitną,
  • specjalistyczne badania analityczno-diagnostyczne,
  • leczenie dietetyczne.

Zabiegi fizykalne udzielane są w Zakładzie Przyrodoleczniczym zlokalizowanym w Szpitalu Uzdrowiskowym „Zimowit”, oddalonym około 150 metrów.