CENNIK

CENNIK

Uzdrowisko Rymanów na XVII edycji EKOGALI Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości.

W ramach wydarzenia Ekogala- Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także z ofertą produktów tradycyjnych wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych, a także podmiotami zajmującymi się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Stoisko Uzdrowiska Rymanów tradycyjnie zachęcało zwiedzających do skorzystania z degustacji wód źródlanych i mineralnych: „Podkarpacka”, „Celestynka” i „Rymanów Zdrój”.

Szczególną uwagę odwiedzających zwracały również kosmetyki „Celestin” nagrodzone statuetką i tytułem laureata w kategorii Najlepszy Produkt XXII edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023.

Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

Poprzednie
Następne
Skip to content