CENNIK

CENNIK

Uzdrowisko Rymanów laureatem XXII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza!

Uzdrowisko Rymanów laureatem XXII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza!

Jednym z głównych celów wyznaczonych przez Zarząd Uzdrowiska Rymanów jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług i oferowanych produktów. Strategia ta została doceniona w dniu 25 października 2023 r. podczas gali XXII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Kapituła Konkursu nagrodziła Naturalne Kosmetyki „Celestin” w kategorii Najlepszy Produkt. Statuetkę i dyplom laureata odebrała z ramienia uzdrowiska Małgorzata Szeliga – Prezes Zarządu.

Najlepszy Produkt Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza jest kategorią mającą na celu wyłonienie wyjątkowych produktów oferowanych przez przedsiębiorstwa.

Kosmetyki Celestin zostały docenione za unikatowy skład i technologię wytwarzania. Produkowane są wyłącznie na bazie wód mineralnych z ujęć Rymanowa-Zdroju. Do produkcji kosmetyków marki „Celestin” używane są wyłącznie wyselekcjonowane surowce z kontrolowanych upraw eco. Kosmetyki nie są konserwowane parabenami. Stosowane są wyłącznie wysokiej jakości olejki roślinne (makadamia, jojoba, avocado, słodkie migdały, shea, oliwa z oliwek, olej winogronowy). Kosmetyki zawierają dodatkowo olejek arganowy, posiadający właściwości antyseptyczne i lecznicze, który sprowadzany jest z bezpośrednio Maroka, jedynego na świecie kraju w którym owocują drzewa arganowe.

Tytuł Najlepszego Produktu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej podkreśla wyjątkową jakość kosmetyków i pozycjonuje markę „Celestin” wśród najlepszych wyrobów wytwarzanych na Podkarpaciu.

Zobacz relacje

Poprzednie
Następne
Skip to content